Mīts: reiki ir reliģija

Patiesība: reiki, tāpat kā vairākums dziedināšanas metožu, nav reliģija, bet garīgās enerģijas dziedināšanas veids. Reiki tulkojumā ir dzīvības garīgā enerģija. Lai praktizētu reiki, nav jāiet uz kādu dievnamu vai jāpielūdz kāda īpaša dievība. Tā ir darbošanās ar dabisku, universālu enerģiju, kas pastiprina izdziedināšanas iespējas.

Mīts: reiki meistars (praktiķis) var izdziedināt pacientu

Patiesība: nejauksim jēdzienus – cilvēks, kas vada seansu, ir starpnieks, kas novada enerģiju. Viņš to spēj tāpēc, ka viņa biolauks ir pieskaņots atbilstošajai (reiki) enerģijai. Šī enerģija pati par sevi tad arī ir tā, kas risina problēmas pacienta biolaukā. Turklāt – reiki enerģijas darbība vērsta tikai uz harmoniju. Ir cilvēki, kuri nemaz nevēlas kļūt veseli... Tad viņi tādi neveseli arī paliks.

Mīts: lai dziedināšana iedarbotos, tai ir jānotic

Vairums ļaužu vēršas pie dziednieka tad, kad nekas cits nav līdzējis, un nebūt ne tāpēc, ka ļoti ticētu reiki (visbiežāk viņi pat īsti nezina, kas tas ir). Pacienta vienīgie uzdevumi ir vēlēties kļūt veselam, būt atvērtam dziedināšanas procesam un ļaut enerģijai plūst, pārējo paveiks reiki enerģija.

Mīts: dziedniekam būtu jādod garantijas

"Tad jau arī pacientam būtu jādod garantijas," Patiesībā vienīgā garantija esi tu pats. Salīdzināsim ar plastisko ķirurģiju: tauku nosūkšana negarantē, ka tagad tu varēsi ēst, ko gribas un cik vien lien, un saglabāt slaidumu. Tāpat arī reiki dziednieks nevar kontrolēt, ko tu pēc seansa dari ar savu dzīvi un biolauku. Ja, piemēram, tev seansā ir noņemti finansiālie bloki, bet tu nākamajā dienā atkal dari to pašu, kas šos blokus radījis, tā vairs nav dziednieka atbildība!

Mīts: dziedināšanai ir jābūt par brīvu

Protams, ka reiki, tāpat kā citas enerģijas, nāk no Visuma enerģijas krājumiem, taču tas nenozīmē, ka dziedināšanai noteikti jānotiek par brīvu. Pacients maksā nevis par enerģiju, bet par dziednieka laiku. Lai kļūtu par labu dziednieku, ir ļoti daudz jāmācās un arī daudz jāmaksā par to. Un, maksājot par seansu, tu maksā arī par zināšanām, laiku, īri utt.

Mīts: vienā reiki seansā var tikt galā ar visām manām problēmām

Būtu jau skaisti, bet tā vis nav. Ja tev ir tikai viena problēma, kas atspoguļojas biolaukā, tad tā arī varētu būt, taču ticamāk, ka ir vairākas. Mēs savas problēmas nēsājam apkārt gadiem un tās rūgst dziļi mūsos. 30 minūšu pamatdziedināšanas seanss neaizraksies līdz dziļāko problēmu saknei. Tomēr savā pieredzē atminos reizes, kad pieticis ar vienu stundas seansu, bet tas ir ļoti individuāli.

Mīts: pēc seansa esmu izdziedināts uz visiem laikiem

Ja pēc seansa tu rūpīgi "pieskatīsi" attiecīgo tēmu, tad tā arī varētu būt. Diemžēl 99% cilvēku tā nedara. Taču ir pieejamas tehnikas, ar kurām iespējams uzraudzīt konkrēto problēmu savā biolaukā, – izmainot domāšanas un reakcijas modeli utt. "Turklāt pacientam ir iespēja apgūt reiki pašam, veikt sev seansus un sevi "pieskatīt"... Un mainīt savu attieksmi un domāšanu, ko es parasti iesaku klientam, jo viņa paša rokas viņam vienmēr ir līdzi,"

Mīts: reiki dziednieki ir gaišreģi un seansa laikā uzzina visu par tevi

Blēņas un pasakas. Nebūt ne visiem dziedniekiem piemīt gaišredzība, savukārt tie, kuriem piemīt, nerakāsies pa tavu enerģētiku bez iemesla un bez tavas atļaujas. Starp citu, gaišredzība nenozīmē gluži to, ka gaišreģis zina, ko tu domā katrā mirklī. Dziednieki drīzāk aizsargās sevi no tavas enerģijas, lai savu paša enerģiju noturētu augstā vibrācijā. Reiki dziedniekam patiesībā nekas nav jāzina par tevi, jo reiki enerģija un paša cilvēka sistēma ir visgudrākās un izdarīs visu pašas – harmoniski un tā, kā klientam būs vislabāk. "Mēs – meistari – esam tikai asistenti,"

Mīts: seanss pie visiem dziedniekiem ir vienāds

Patiesība: ne gluži. Var tikt izmantotas dažādas enerģijas un dažādas pieslēguma metodes. Katrs pacients ar dziednieku rezonē atšķirīgi – gluži tāpat mēs izvēlamies "savu" frizieri vai ģimenes ārstu. Būtu grūti atrast kādu, kas der pilnīgi visiem. "Jā, un nevajag aizmirst, ka ir ļoti daudz viltus dziednieku,rūpīgi jāizvēlas, pie kā iet!"

Mīts: reiki meistari paši nekad neslimo

Šis laikam ir vislielākais mīts no visiem. Dziednieki un praktiķi ir tādi paši cilvēki, un, jā, arī viņi mēdz apslimt, viņiem tāpat ir emocionāli sarežģījumi un dažādas problēmas, kas ik pa laikam uznirst.