Tas varētu Jūs interesēt


Nedaudz par enerģijas centriem - Čakrām

Lielākā daļa no mums uz sarežģītām situācijām reaģē gandrīz vienādi: ar dusmām vai bailēm, tajā brīdī jūtoties pilnīgi neaizsargātiem. Tomēr mēs neapzināmies, ka mēs paši esam savu izjūtu avots. Nepatīkamie notikumi mūsu ārējā dzīvē atspoguļo iekšējās dzīves nelīdzsvarotību. Zināšanas par čakrām iemācīs atrauties no ārējās pasaules sarežģījumiem un koncentrēties uz iekšējo enerģiju - čakru enerģiju, kuras nelīdzsvarotība ir iemesls jūsu dzīves nelīdzsvarotībai.

 Čakras ir mūsu iekšējās pasaules enerģijas atvaru karte, kas nosaka mūsu enerģijas izlietojumu. Ikvienam cilvēkam ir čakras, un visas tās darbojas. Tikai jāatceras, ka čakru darbības efektivitātes pakāpe var ne tikai ievērojami atšķirties dažādiem cilvēkiem, bet arī atšķirties atkarībā no dzīves posma, kurā jūs šobrīd atrodaties. Cik brīvi notiek Visuma enerģijas apmaiņa, tāds ir  jūsu veselības un labsajūtas stāvoklis. Jebkura šīs dzīvībai svarīgās enerģijas uztveres un izpausmes bloķēšana vai ierobežošana radīs tikai ķermeņa sistēmas traucējumus un tiks izteikta slimības, diskomforta, spēka zaudēšanas, baiļu vai emocionālās nelīdzsvarotības formā. Apzinoties un izprotot čakru sistēmu, jūs varat noņemt savus ierobežojumus un sasniegt līmeni, kurā ir viegli atrisināt visas problēmas un grūtības. Ja visas čakras būtu pilnībā atvērtas un strādā normāli, mūsu saikne ar Visumu būtu spēcīga un apzināta. Ja čakra ir bloķēta vai neattīstīta, cilvēkam ir īpašas fiziskas un emocionālas problēmas, kas saistītas ar šo čakru.

Galvenās 7 čakras ir cilvēka enerģētiskie centri, pateicoties kuriem notiek enerģijas apmaiņa starp jums un Visuma enerģiju. Ko cilvēkam dod šie smalkie ķermeņi, kā tie strādā un vispār, priekš kam tie vajadzīgi? Apmācību par čakrām iegūsiet Līgas Brencsones Reiki skolā Spied šeit


Kāpēc nejūtu nekādus rezultātus pēc Reiki 1.līmeņa apgūšanas?


Pēc manas pieredzes, galvenie iemesli kādēļ Reiki praktiķis nejūt to rezultātu, kādu vēlas pēc Reiki 1.līmeņa apgūšanas:

·         Uzsāktas Reiki apmācības, lai no tā iegūtu tikai materiālu labumu, neapzinoties, ka tā ir garīga prakse un tūlītēji nesaņemot materiālas vērtības vairs nevēlas turpināt strādāt ar Reiki enerģiju.

·         Neveic sev pilno Reiki seansu, lai spēcinātu Reiki enerģijas sajūtas, aizbildinoties ar laika trūkumu un šī ir pati lielākā problēma.

·         Iekšējā pretestība, sajūta, ka tērē laiku muļķībām, jo vēl nekādi brīnumi nav notikuši.

·         Cilvēks netic, ka var notikt nopietnas pārmaiņas viņa dzīvē.

·         Baidās ne tur uzlikt rokas ,sajaukt roku pozīcijas.

·         Baidās strādāt ar situācijām, jo nav pārliecības kā pareizi noformulēt vēlēšanos.

·         Rezultāta gaidīšana.

·         Sekundārais izdevīgums.

·         Šaubas, ka tādā veidā var kādam palīdzēt.

·         Jūsu Ego, kas ir pārtapis lepnumā un lielībā – tikai es to varu izdarīt labāk par visiem.

Un tie ir arī galvenie iemesli, kādēļ tikai neliela daļa mācekļu turpina iesākto Reiki ceļu.

Visiem mācekļiem, kas nonākuši šādā situācijā, nevajag klusēt, bet man paskaidrot savas šaubas. Mēs kopā varam atrisināt šo problēmu un atbrīvoties no traucēkļiem, lai veiksmīgi turpinātu iesākto Reiki ceļu.

Reiki un stress

Viens no bīstamajiem aspektiem, kas traucē veselīgai un mierīgai dzīvei, ir stress. Viņš ar spiedienu un spriedzi mūs izsit no līdzsvarotas notikumu virzības.

Mūsdienu sabiedrībā katru dienu mums ir jārisina situācijas darbā, uz ielas un pat mājās, ar kurām mums kļūst ārkārtīgi grūti tikt galā. Atrodoties pastāvīgā spriedzē, fiziskais ķermenis tiek izsmelts, tas noplacinās un nolietojas. Visas dienas garumā mūsu nervu sistēmu pārbauda darba slodzes panesamība, bērnu kaprīzes, mācību slodzes, automašīnas vadīšana, finanšu jautājumi un daudz kas cits, kas pamazām satricina mūsu nervu sistēmu.

Atrodoties pastāvīgā stresa stāvoklī, ir cēlonis garīgam un fiziskam izsīkumam, kas pēc tam noved pie dažādām fiziskām slimībām. Reiki enerģija, kas plūst caur cilvēka fizisko ķermeni, sakārto domas, līdzsvaro garīgo stāvokli, harmonizē emociju izpausmi un palīdz cilvēkam adekvātāk pieņemt dzīves piedāvātās situācijas. Regulāri saņemot Reiki enerģiju, cilvēks nonāk emocionālā līdzsvarā. Noskaņojums uzlabojas, emociju izpausmes asumi izlīdzinās, tiek stiprināta nervu sistēma un imunitāte, un tas viss labvēlīgi ietekmē cilvēka fiziskā ķermeņa stāvokli. Cilvēki, kuri “redzēja” apkārtējo pasauli drūmu un bez prieka, pēc regulāras Reiki enerģijas saņemšanas sāk pamanīt ap sevi spilgtas krāsas un perspektīvas, situācijas, kas iepriekš būtu izraisījušas izmisumu, dusmas, aizkaitināmību, tiek uztvertas daudz mierīgāk un adekvātāk.

Kad cilvēka emocionālā harmonija tiek stabilizēta, enerģijas daudzums, kas tiek iztērēts, lai atveseļotos pēc stresa, tiek novirzīts izaugsmei un labklājībai. Tādējādi Reiki enerģijas dziedināšanas seansa izmantošana stresa situāciju analīzē un apstrādē ir neapstrīdama un ļoti efektīva. Cilvēka psihe ir interesants un smalks mehānisms, bezgalīgs apgabals analīzes un uzlabojumu veikšanai. Te var izmantot dažādas stratēģijas un rīkus, no kuriem viens neapšaubāmi ir Reiki enerģija.

Tavā priekšā stāv tava dzīve. Saskaroties ar konkrētu situāciju, jūs varat reaģēt ļoti dažādi. Jūs varat ļaut stresam iznīcināt sevi, vai arī jūs varat justies kā savas dzīves saimnieks un sākt veidot savu dzīvi jaunā veidā.


Pārdomas par Reiki – mīti un aizspriedumi

Savā Reiki dziednieka darbības praksē esmu bieži dzirdējusi ļoti dažādas replikas un izteicienus veltītus Reiki. Tie ir gan pie kādiem „gudrīšiem” saklausīti mīti, gan skeptisku cilvēku aizspriedumi. Šeit mēģināšu izskaidrot savu redzējumu un izpratni par šiem mītiem un aizspriedumiem.

Apgalvojums, ka Reiki pats zina, kas tam darāms

Es nezinu, ko Reiki zina un ko nē. Te rodas jautājums – kāpēc tad vispār ir vajadzīgs dziednieks, ja Reiki ir dzīvības enerģija, tā ir visur, un viņa pati zina, ko darīt? Mans viedoklis ir, ka šī enerģija ir jāvirza, lai nostiprinātu tās iedarbību noteiktās problēmzonās, lai uzlabotu cilvēka veselību. Un virzīt to var tikai izpildot pacienta gribu, mainot pacienta attieksmi un vēlmi risināt kādu konkrētu jautājumu vai problēmu.

Skeptiskums – Kā tad Reiki var palīdzēt?

Kad dodaties pie ārsta, viņš, pirmkārt, izskata jūsu sūdzības, iemeslus kāpēc pie viņa esat griezies. Jūs pats izstāstiet, ka, piemēram, jums ir iekaisis kakls, ir gremošanas traucējumi, bezmiegs utt. Kad dodaties pie Reiki dziednieka, viņš jūs redz kā cilvēku, kurš cieš no kādas slimības, vai arī redz kā cilvēku, kuram nav sūdzību, bet zina, kas tās būs, ja viņš pats par sevi nerūpēsies. Reiki dziednieks, parasti automātiski, noliks rokas uz jūsu sāpošās ķermeņa daļas. Bet ar to jau viss nebeidzas. Dziednieks novietos plaukstas, piemērojot dažādas roku pozīcijas, uz jūsu galvas, ķermeņa priekšpuses un aizmugures. Vietās, kur atrodas dziednieka rokas, jūs varat pamanīt dažādas sajūtas. Reiki universālā dzīvības enerģija ir sajūtama kā patīkams siltums un atsevišķos gadījumos pat karstums plaukstās, pēdās un pat visā ķermenī. Dažreiz sajūtas var būt vieglas tirpšanas vai vibrācijas formā. Pēc tam nāk spilgti izteikta viegluma, prieka un miera sajūtas. Ja esat cietis no sāpēm, tās, iespējams, mazināsies un, iespējams, vispār izzudīs, pat ja Reiki meistars vēl nav pieskāries sāpīgajai vietai.

Reiki dziedināšana ir enerģijas līdzsvarošana. Dziedināšanas seansa laikā Reiki universālās enerģijas ietekme nerodas ar apzinātu domu palīdzību. Absolūti nav nepieciešams virzīt enerģijas plūsmu ar mentāliem centieniem vai regulēt ar domām. Pietiek tikai atrast vietu uz pacienta ķermeņa, kur nepieciešama enerģija, un enerģija uz šo vietu tiks novirzīta. Ja cilvēkam nepietiek enerģijas, tad tā tiek papildināta. Ja ir pietiekami daudz enerģijas, tad tā tiek vienmērīgi sadalīta visā ķermenī. Cilvēka ķermenis šajā posmā var uzņemt tikai tam nepieciešamo enerģijas daudzumu, kas tam nepieciešama noteiktajā etapā.

Ja cilvēks vienlaikus ārstējas ar tradicionālām metodēm, tad šajā gadījumā Reiki enerģija nebūs šķērslis. Tieši pretēji, Reiki noņems blakusparādības un līdzsvaros uzņemto medikamentu iedarbību un dziedināšana ar rokām ir galvenais līdzeklis Reiki enerģijas pārnešanai no dziednieka uz dziedināmo cilvēku. Slimība ir signāls, ka mēs zaudējam harmoniju starp savu iekšējo pasauli un ārpasauli. Un tam par cēloni var būt, ja mēs tiecamies pēc nepareizām lietām, domājam nepareizas domas vai rīkojamies nepareizi. Vissvarīgākais dziedināšanas nosacījums ir pacienta domāšanas maiņa, un, lai mainītu prātu, ir jāmaina sirds. Kad mūs pārņem pozitīvas emocijas, negatīvas domas nekad nerodas. Mums jāmeklē veidi, kā atkal apvienot ķermeni, dvēseli un garu. Ja mēs sākam šo apvienošanās ceļu, tad Reiki paātrina kustību pa šo ceļu, veicina enerģijas plūsmu tur, kur tai ir deficīts, un aizplūšanu no vietām, kur ir pārpalikums. Reiki dziedina dvēseli un ķermeni, kas dod iespēju atgūt harmoniju ar garu.

Pats Reiki process sastāv no mūsu ķermeņa enerģijas līdzsvara dabiskā stāvokļa atjaunošanas, sevis dziedināšanas procesu stimulēšanas un harmonijas atjaunošanas mūsu dzīvē. Tāpat jāsaprot, ka Reiki ir intelektuālā enerģija. Tā plūst tur, kur ir problēma, un dziedē to saskaņā ar visaugstākajām svētībām dotajai personai un nevis pēc principa “ko es gribu, to arī man dod!”. Tāpēc ar šo enerģētisko vielu nevar manipulēt. Reiki var izmantot gandrīz visās dzīves situācijās un ar Reiki jūs nevarat nodarīt nevienam ļaunumu.

Apgalvojums, ka Reiki ir reliģija, maģija, okultisms, spiritisms

Pasaulē nepastāv tāda Reiki reliģija. Reiki nav arī pretrunā ne ar vienu no mūsdienu reliģijām. Reiki dziedniekam nav jābūt ticīgajam cilvēkam, bet tas arī neaizliedz tādam būt. Tāpat Reiki dziedinošie seansi ne kādā mērā nav saistīti ar kādām mistiskām darbībām, un tajā nenotiek manipulācija ar cilvēka apziņu. Reiki ir tīra Visuma enerģija, kas sniedz mieru, harmoniju un mīlestību.

Apgalvojumi saistībā ar dažādām materiālās dzīves jomām

Pastāv aizspriedumi vai mīti, kas saistīti ar darbu dažādās materiālās dzīves jomās: naudu, mīlestību, sasniegumiem, panākumiem utt. Ja godīgi, es nekad neesmu satikusi nevienu cilvēku, kuram saņemot no Reiki dziednieka vienu Reiki seansu, vai arī izejot vienu Reiki apmācības līmeni pēkšņi nokrīt no gaisa dārgumu lāde, naudas koferis vai mīlestība uz mūžu. Ir jāsaprot, ka Reiki – harmonizē cilvēku. Harmonisks cilvēks piesaistīs pats sev to, kas viņam ir vajadzīgs un ko viņš kāro.

 Šajā ziņā Reiki noteikti palīdzēs. Ar Reiki palīdzību jūs varat piesaistīt naudu vai atrast savu mīlestību, taču tas prasīs Jūsu laiku, centienus.Jūs varat pievienot vitalitāti, novērst šķēršļus, palīdzēt ķermenim tikt galā ar stresu. Bet tas joprojām ir jāsasniedz pašam. Cilvēka harmonija palīdzēs nepieciešamos pasākumus padarīt vieglākus, ātrākus un patīkamākus. Un vai cilvēks izmantos iespējas, tas ir tikai katra personisks jautājums. Vienmēr vajag atcerēties, Reiki ir dziedinoša enerģija prātam un ķermenim.

Apgalvojums, ka Reiki var aizstāt medicīnu

Tā diez vai būs taisnība. Ar Reiki enerģijas spēku ir iespējams pozitīvi izmainīt ikvienu situāciju, tomēr dažkārt – tikai palīdzēt atvieglot psiholoģiskās un fiziskās ciešanas. Reiki nav medicīniska ārstēšana. Tas arī nestājas medicīnas vietā un arī nenoliedz to. Kā enerģētiskā prakse tā darbojas cilvēka smalkajos enerģētiskajos ķermeņos un dziedē jebkuru problēmu, ne tikai fiziskajā līmenī. Lietojot šo Universālo dzīvības enerģiju, jūs iegūstat rezultātus, kādus nevar dot neviens ārsts un tabletes. Reiki ļoti maigi un saudzīgi dzēš blokus ēteriskajā, mentālajā, emocionālajā līmenī un noņem slimības cēloņus. Ja jūs saņemat medicīnisko palīdzību, Reiki var ievērojami uzlabot jūsu medicīniskās palīdzības kvalitāti un paātrināt atveseļošanos.

Apgalvojums, Reiki apgūšanai nepieciešamas kādas īpašas spējas

Šis ir viens no izplatītākajiem mītiem, kas manuprāt, kalpo kā aizspriedums neko nedarīt sevis izglītošanas labad. Reiki dziedniecību var apgūt jebkurš cilvēks neatkarīgi no viņa vecuma, izglītības vai veselības stāvokļa. Iesākumā ir jābūt tikai vēlmei ziedot sevi mācībām. Pie tam, skolnieks, pēc Reiki pasniedzēja iniciācijas, uz visu mūžu iegūst spēju pārraidīt dziedinošo Reiki enerģiju.Par Reiki seansu apmaksu

Jautājums par Reiki pakalpojumu samaksu ir bijis diskusiju temats jau ilgu laiku. Šajā sakarā esmu dzirdējusi daudzus dažādus viedokļus. Pastāv uzskats, ka mūsu spējas ir Dieva dota dāvana un par to nevajag ņemt naudu, bet vajag dziedināt par velti. Šajā sakarā rodas vairāki jautājumi – Vai dziednieks Jums ir kaut ko parādā? Kāpēc viņam vajadzētu tērēt savu personīgo laiku un enerģiju jūsu dziedināšanai? Kāpēc visi, kas strādā, prasa samaksu par savu darbu, bet dziednieks to nedrīkst? Kāpēc ārstiem ir jāmaksā, bet dziedniekam nē? Kāpēc jūs domājat, ka dziednieks iegūst savus spēkus tāpat vien, nepieliekot nekādas pūles? Neapstrīdu, ka dziedināšana, mums ir Dieva dota dāvana. Mums tiek dotas spējas, bet zināšanas vienā vai otrā jomā mums jāuzkrāj pašiem. Mums no dzimšanas var būt šīs spējas, bet ja nemācīsimies, tad šīm spējām nav nekādas nozīmes. Mēs vienkārši nezināsim kā tās pielietot dzīvē.

Mūsdienu pasaulē naudai ir liela nozīme. Nauda nodrošina augstu dzīves kvalitāti, palīdz realizēt ieceres, pabarot sevi un ģimeni, nodrošināt sev cienīgu eksistenci. Lai dzīvotu, ir vajadzīga nauda. Mēs saskaramies ar nepieciešamību kaut ko maksāt visu diennakti: par pārtiku, par pārvietošanās iespējām, par apģērbu un mājokli, par komunālajiem pakalpojumiem, par izglītību un medicīnas pakalpojumiem. Nauda ir komforta un veselības aprēķinu līdzeklis. Tāpēc katram no mums ir nepieciešami līdzekļi, lai nodrošinātu sev un savai ģimenei cienīgu dzīvi. Daudzi no mums strādā, lai nopelnītu naudu. Un tas tiek uzskatīts par normu. Tāpat Reiki meistari dara savu darbu, lai nodrošinātu sev cienīgu eksistenci savā pašreizējā iemiesojumā. Un viņš par to ņem naudu, jo tas ir viņa darbs. Mēs nešaubāmies, ka ir nepieciešams maksāt algas skolotājiem, pārdevējiem, juristiem, frizieriem, ārstiem, apkalpojošajiem darbiniekiem… Kāpēc rodas šaubas šajā jautājumā, kad runa par Reiki meistara darba samaksu?

Atcerieties, ka par jebkuru darbu ir tiesības saņemt samaksu. Savu enerģiju un brīvo laiku Reiki meistars velta darbam ar cilvēkiem. Nauda nepieciešama garīgai attīstībai (grāmatām, apmācībām, semināriem) un jaunu enerģētisko sistēmu iegūšanai. Un, ja viņš pilnībā nododas cilvēkiem, tad viņam tomēr vajag no kaut kā dzīvot, pabarot ģimeni. Tāpat ir jāmaksā par telpu īri, mājas lapām, sakariem un tamlīdzīgi. Un realitāte ir tāda, ka tas viss prasa naudu.

Visumā pastāv enerģijas apmaiņas līdzsvarošanas princips. Ja mēs no kaut kurienes ņemam enerģiju (arī materiālie objekti ir enerģija), tad harmoniskam stāvoklim mums ir jādod kaut kas līdzvērtīgs pretī un jāsabalansē tā zudums. Ja mēs to nedarīsim, Visums pats kompensēs šo trūkumu, atņemot mums enerģijas pārpalikumu. Tāpēc pateicība un upuris ir tik svarīgas mūsu dzīvē. Domas, emocijas, vārdi, materiālās vērtības ir enerģija. Ja paskatās uz garīgo dzīvi, tad visa pamatā ir upurēšanās princips. Baznīcās par lūgšanu dievkalpojumu maksā naudu, dod ziedojumus. Uzrunājot Svēto, tiek aizdegta svece (tas ir upuris). Mūsu lūgšana ir arī upuris, mēs tai ziedojam savu enerģiju, laiku, spēku, ticību un jūtas. Un, dodot, mēs kaut ko saņemam pretī. Tas ir visu dzīves sfēru likums.

Saņemot bezmaksas palīdzību, pakalpojumus, iniciācijas, veidojas karmisks parāds, kas pēc tam būs jānomaksā. Ļoti bieži, ja netiek ievērota enerģijas apmaiņa, starp devēju un saņēmēju veidojas enerģijas saites, caur kurām parādnieks saņems karmisko atmaksu.

Diemžēl, kā likumsakarība, cilvēki nenovērtē to, ko viņi ir saņēmuši tāpat vien, par pliku velti. Bezmaksas lietas mūsu dzīvē bieži tiek uztvertas kā dāvanas. Ja mēs kaut ko saņemam, neko nedodot pretī, mēs neuzņemamies atbildību. Tas nozīmē, ka vai nu tas, ko saņēmāt par velti, nedos rezultātus, vai arī dzīve vienkārši sāks nolīdzināt “nepateicīgo liekēdi”, iesaistot viņu dažādās situācijās (šeit izņēmums ja Reiki dziednieks veic seansu sev vai saviem tuvākajiem, viņš par to jau ir samaksājis izejot apmācību pie Reiki Skolotāja).

Ir daudz stāstu, Reiki aprindās un ne tikai, par negatīvām finansiālām situācijām, zaudējumiem jebkurā dzīves jomā pēc enerģijas apmaiņas neievērošanas. Ja jūs kaut ko nedodat, esat kaut ko parādā, Visums noteikti visu savedīs harmonijā. Ir ļoti daudz gadījumu, kad, saņemot bezmaksas pakalpojumus no Reiki meistara, cilvēki kaut ko zaudējuši savā dzīvē, un ne vienmēr materiālajā jomā. Visums neizbēgami kompensēs Reiki meistaram apmaksas iztrūkumu, bet no parādnieka tas atņems enerģijas pārpalikumu. Nekad nevajag aizmirst par Visuma izlīdzināšanas principu jeb bumeranga principu. Tātad…

Vai ir jāmaksā par Reiki dziednieka pakalpojumiem?

Garīgās prakses ir tāds pats darbs kā jebkurš cits darbs. Praktizēšana prasa enerģiju un pūles; mācīšanās prasa naudu un pūles. Un par to visu ir jāmaksā. Protams, Reiki kā Universālajai dzīvības enerģijai nav cenas un tā ir pieejama ikvienam. Mēs visi esam radīti no Reiki. Tomēr tas nenoliedz divu svarīgu likumu (aspektu) darbību: līdzsvara enerģijas apmaiņas un izdzīvošanas noteikumus.

Vai par enerģiju ir jāmaksā?

Reiki meistaram maksā nevis par enerģiju, bet par darbu, par ziedoto laiku pacientam. Par seansu saņemtā nauda ir enerģijas, laika un ieguldīto pūļu ekvivalents. Dziednieks sniedz pakalpojumu pacientam, pacients maksā par viņa darbu. Tā ir sava veida enerģijas apmaiņa. Šī apmaiņa ir svarīga abiem dalībniekiem. Visumā visam jābūt līdzsvarā un tāda ir enerģiju apmaiņas būtība.

Un kā ir ar Reiki apmācībām?

Līdzīgi jāpieiet jautājumam par Reiki izglītības apmaksu. Skolotājs un skolēns uztur enerģijas bilanci, izmantojot naudas vai citu ekvivalentu. Skolotāja zināšanas, apmācībām pavadītais laiks tiek apmainīts pret skolēna apmaksātu naudu. Šeit Reiki meistars saņēma apmācību, par kuru viņš maksāja naudu (tāpat kā jebkurā citā apmācībā). Pat par lasīt un rakstīt apmācīšanu tiek maksāts. Tikai šeit mēs netērējam savus personīgos līdzekļus, bet gan valsts līdzekļus. Tātad… Lai iegūtu šīs zināšanas, mums ļoti daudz ir jāmācās, daudz jātērē laiks praktizējot un pilnveidojot iemaņas. Arī par to mums bija jāmaksā un ne tās mazākās summas. Pie raksta redzamajā attēlā skatāmi mani zināšanu ieguves sertifikāti. Vai Jūs spējat aizdomāties cik aiz tiem stāv milzīgas apmaksātas naudas summas un patērētais laiks šo zināšanu iegūšanai? Jā, tieši tā, laiks. Nekad nevajag aizmirst, ka arī laiks maksā naudu.

Mans ieteikums!

Ja nav vēlmes maksāt Reiki meistaram par seansiem, iesaku noziedot līdzekļus šo zināšanu apgūšanai. Un Reiki var apgūt jebkurš. Ko iegūsiet šajā variantā? Jūs apmaksāsiet mācības un varēsiet visu atlikušo dzīvi sev un saviem tuviniekiem veikt Reiki seansus pa velti.