Rūnas

Ir daudz teoriju un pieņēmumu par Rūnu izcelsmi. Vispopulārākais apgalvojums, ka Rūnas ir senāko cilvēku rakstības veids. Taču senie cilvēki Rūnas izmantoja ne tikai rakstībai, bet arī kā līdzeklis savas dzīves uzlabošanai: veselības aizsardzībai, labklājības uzlabošanai, stipras ģimenes izveidošanai, harmonijas iegūšanai ar apkārtējo pasauli.

No seniem laikiem pastāvēja uzskats, ka šiem simboliem piemīt mistiskas īpašības. Tāpēc tos pielietoja ne tikai rakstībai, bet arī dažādu amuletu un talismanu izgatavošanai, zīlēšanai un maģiskiem rituāliem.

Tātad... Rūnu simboli sastāv no alfabēta, kur katram burtam ir sava noteikta nozīme un loma. Šajā gadījumā tie kalpo kā mistisks instruments iekšējās un ārējās pasaules izzināšanai.

Rūnas spēj cilvēkam norādīt pareizo ceļu, palīdz sasniegt vēlamos mērķus un izprast sevi. Ar Rūnu palīdzību var atvērt pagātnes, tagadnes un nākotnes noslēpumu priekškaru, saņemt atbildes uz svarīgiem jautājumiem, kā arī izveidot negatīvās iedarbības aizsargu. Rūnas dod padomu mums kā rīkoties dažādās grūtās situācijās. Rūnās slēpjas milzīga enerģija, kura spēj iedarboties uz cilvēkiem un notikumiem. Tāpēc tos izmanto arī kā talismanus un amuletus.

Kā talismani Rūnas var dot tās īpašības un enerģētisko lādiņu, kurš mums pietrūka. Rūnu pielietošana dod mums iespēju padziļināt dzīves izpratni, paplašināt savu uztveri.

Pats galvenais – ar Rūnām nedrīkst spēlēties. Pret tām ir jāattiecas ar cieņu. Rūnu pielietošana nes sev līdz milzīgu enerģiju, kura pie nepareizas pielietošanas var iedarboties kā iznīcinātājs.

Vienmēr jāatceras, ka Rūnas nav kalpi, kas gatavi ir pildīt jebkuru vēlēšanos. Viņi ir draugi un palīgi. Rūnu uzdevums nav veidot mūsu dzīvi bagātu un mūs pašus laimīgus. Rūnu pareģojumi nepasaka, kas notiks, bet norāda ceļu un iespējamās sekas, ja dosimies noteiktā virzienā. Mainot skatījumu un analizējot attieksmi pret notiekošo, cilvēks spēj pats ietekmēt notikumu gaitu un virzīt to sev vēlamā virzienā.

Rūnu maģijas spēkus drīkst izmantot tikai labos un godīgos nolūkos.

*   *   *

Rūnu maģija

  Apvienojot maģisko Rūnu formulu ar metafizisko spēku, mēs iedarbinām kāda konkrēta Jums nepieciešamā notikuma norisi. Aktivizēti vairāku rūnu savienojumi kalpo kā amuleti, kas spēj piesaukt veiksmi, palīdz atgūt, saglabāt un nostiprināt veselību, palīdz pārvarēt, novērst vai izmainīt sarežģītas situācijas, harmoniski sakārtot savstarpējās attiecības...

Jau agrāk rakstīju (skat. sākumlapā) par iespēju pasūtīt un iegādāties dažādus amuletus, glāzes un krūzes ar Rūnu simboliem. Tagad šo klāstu papildinu ar iespēju pieteikt un iegādāties savu individuālo sveci ar tieši Tev sastādītām rūnu formulām un salikumiem.

  Uz svecēm izvietotās rūnu formulas un salikumi veido enerģētisko saiti ar ieliktu kodu konkrēta mērķa sasniegšanai, lai ietekmētu ārējos faktorus un virzību. Ar sveces palīdzību veidojas enerģijas plūsma – no telpas tiek savākta un sadedzināta negatīvā enerģija un uz sveces uzliktās rūnas spēcina uzliktās formulas. 
Piedāvājumā ir salikumi mīlestībai, veselībai, attiecībām, aizsardzībai, biznesam, lēmumu pieņemšanai, emociju līdzsvarošanai, stabilitātei, enerģētiskai attīrīšanai u.c. 

Katra rūnu svece ir individuāla, jo formulas un salikumi tiek sastādīti pēc pasūtītāja individuālajiem datiem un tā brīža nodomiem. 

Sīkāk par sveces krāsām, Rūnu salikumiem, iespēju pasūtīt un cenām varat uzzināt sazinoties ar mani mājas lapas sadaļā – Kontakti.

 .