ES ESMU  Līga Brencsone, Usui Reiki Meistare - Skolotāja, Kundalini Reiki Meistare-Skolotāja, dziedniece, konsultante, rūnologs. Es esmu arī meitene, kura piedzima ar lieliem sapņiem un neizskaidrojamu vēlmi palīdzēt cilvēkiem, bet, kurai bija tāls un grūts ceļš ejams, līdz sevis un savu sapņu piepildīšanai.

REIKI MANĀ DZĪVĒ ienesa svaiga gaisa malku un atsvaidzināja manu skatu uz dzīvē svarīgāko, jo ejot savas dzīves līkločus biju aizmaldījusies no sevis. Tas bija noticis nemanot un nepārprotiet, man bija labs darbs, atalgojums un nodrošināta ģimene, es dzīvoju labi un viss likās skaisti, bet es pati biju pazudusi. Diemžēl mans, uz sabiedrības standartiem, būvētais kāršu namiņš sabruka un es tam līdzi. Es vairs nezināju, kas es esmu un kur ir mana vieta. Tā es jau biju aizmaldījusies līdz nervu sabrukumam, kad manā dzīvē ienāca masāžas māksla. Bet atcerieties, ne man, ne arī Jums, nekas netiek pasniegts uz paplātes, katrs mans dzīves piedzīvojums un pārdzīvojums ir milzīgs darbs, vēlme virzīties uz priekšu un mijiedarboties ar apkārt esošo enerģiju.

PAR REIKI man sākumā nebija ne mazākās nojausmas, kas tas ir, bet atkal jau mani ceļi krustojās ar īstajiem cilvēkiem un es griezos pēc palīdzības pie kāda dziednieka, kas juta manu spēcinošo enerģiju, bet arī norādīja, ka man ir jāmācās strādāt, gan ar savu, gan citu cilvēku enerģijām, lai es varētu sniegt palīdzību, nenodarot sev ļaunumu. Viņš ieteica man pievērsties Reiki un šī mācība mani apbūra jau no pašiem pirmsākumiem, drīz jau es biju tik ieinteresēta, ka sāku to apgūt.  Ar to arī mainījās mana dzīve, jo Reiki ir ne tikai zināšanas, tas ir harmonisks dzīves veids, kas sniedz mieru garam un ķermenim. Reiki palīdzēja man atgūt sevi, atgriezties uz sava dzīves ceļa un pārliecinoši par to virzīties uz priekšu.

REIKI SKOLA ir mans lolojums un apzināti sasniegts mērķis, kas ir prasījis daudz darba. Es esmu ieguvusi Reiki Meistara – Skolotāja statusu, esmu saņēmusi Reiki Skolotāja iniciāciju, kas man dod tiesības savas zināšanas un prasmes nodot tālāk, apmācot interesentus. Tautas Medicīnas centrā esmu nokārtojusi dziednieka sertifikācijas eksāmenu un saņēmusi licenci, nodarboties ar dziedniecību. Bet ar šo mana pilnveidošanās nebūt nav beigusies, es turpinu attīstīties un darīšu visu, lai mana skola ar tās audzēkņiem arī turpina nebeidzami augt un pilnveidoties. Mana darba lielākie augļi ir studentu atsauksmes, kā viņiem ar Reiki palīdzību, beidzot, paveras jauns skats uz dzīvi un tiem sniegtajām iespējām, bet svarīgākais, viņi ir apguvuši mākslu, izmantot šīs iespējas, lai sakārtotu sevi un savas dzīves. Pateicoties mūsdienu iespējām, ar saviem studentiem strādāju arī attālināti, visā pasaulē.

Es esmu pateicīga par katru savu klientu, studentu un visiem tiem, ar kuriem mūsu ceļi vēl krustosies, jo mans uzdevums ir nest pasaulē Reiki zināšanas, sniedzot tās Jums!