Kundalini Reiki metode

Kas ir Kundalini?

Kunḍalini jēdziens minēts jau Upanišadās, 9. – 7. gs. p.m.ē. Upanišadas ir hinduisma raksti, kuros pamatā aplūkota meditācija un filozofija. Sanskrita īpašības vārds kuṇḍalin nozīmē "apļveida, gredzenveida". 12. gadsimta Radžatarangini hronikā tas minēts kā lietvārds vārdam "čūska", "tīta". Kuṇḍa savukārt kā lietvārds, kas nozīmē "bļoda, ūdens katls". 8. gadsimta Tantrasadbhavas Tantrā tiek lietots termins kundalī, ko Deivids Gordons Vaits ir noteicis kā "viņa, kura ir gredzenveida". Tas tika pieņemts arī kā tehnisks termins Hatha jogā 15. gadsimtā, un 16. gadsimtā to plaši izmantoja jogas upanišadās. Īknats Easvarans bija Indijā dzimis garīgais skolotājs, kurš ir pārfrāzējis terminu kā "saritināts spēks" - spēks, kas parasti atrodas mugurkaula pamatnē, un tas ir aprakstīts kā "saritināts kā čūska".

Ar šiem dažiem piemēriem vēlējos norādīt tikai cik sena ir šīs metodes izcelsme un tās vēsture ir dikti plaša, atsevišķa temata vērta, kas tiek pētīta joprojām.

Tāpat kā Reiki, arī Kundalini ir enerģija, bet šī enerģija ir galvenais mūsu dzīvības spēks! Tā arī nav nekas svešs, tā mīt mūsos. Kundalini enerģija baro visu cilvēka enerģijas sistēmu, liekot vitāli svarīgai enerģijai pastāvīgi cirkulēt, lai mēs spētu dzīvot.

Kundalini Reiki ir papildinājums tradicionālajai Reiki sistēmai ar plašākām iespējām un pielietojumu gan jūsu, gan citu garīgajai attīstībai. Šīs metodes mērķis ir aktivizēt Kundalini, kas ved uz paplašinātiem globālās apziņas, miera, gaismas un mīlestības stāvokļiem, tie nav nākotnes solījums, tās ir tūlītējas iespējas.

Kā darbojas Kundalini Reiki metode?

Kā jau noskaidrojām, nedaudz ieskatoties vēsturē, termins Kundalini Reiki nozīmē saritinātu enerģiju, enerģijas kanālu, kas atrodas ikviena ķermenī. Šis enerģijas kanāls ir saritināts jūsu mugurkaula apakšā, saknes čakras līmenī. Lai šo enerģiju izmantotu, tā ir jāaktivizē. Enerģijas kanāla atmošanos pavada spēcīgas garīgas, mentālas un fiziskas sajūtas. Pēc tās aktivizēšanas jūs jūtaties īpaši labi, jo tiksiet savienots ar dzīvības avotu.

Ar Kundalini Reiki metodi tiek strādāts pie enerģijas kanālu plūsmas bez aizsprostojumiem, likvidējot tos. Jo katra lieta, kas bloķē enerģiju, to aizvirza nevēlamā gultnē, radot fiziskas un emocionālas problēmas. Kundalini Reiki nodrošina, ka jūsu čakrās tiek atjaunots līdzsvars un enerģija var brīvi plūst caur ķermeni. Līdz ar to Kundalini Reiki ir attīroša un stabilizējoša iedarbība, kas nodrošina vairāk enerģijas. Ļoti primitīvs, bet tai pašā laikā tik labs piemērs bija šo metodi salīdzināt ar dārza šļūteni, kas nolikta saritināta, palaižot tajā ūdeni, tas tecēs ļoti vāji, jo daudzās vietās būs mezgli, kaut kas uzspiedies un ūdens vienkārši nespēj izplūst tai cauri, bet patiesais šī ūdens - enerģijas spēks ir kā milzīgam ūdenskritumam. Tā pat ir mūsos, šī enerģija ir, tikai tā nespēj brīvi plūst, bet to var mainīt.

Ko iegūst izmantojot Kundalini Reiki metodi?

Reiki ir dziedināšanas metode, kurā tiek izmantota universālā dzīvības enerģija. Kundalini Reiki ir metode, kurā šī tradicionālā forma tiek apvienota ar citām Austrumu atziņām un pielietojumiem, piemēram, Kundalini Reiki darbojas ar čakrām, jogu un meditāciju. Ikviens, kurš praktizē Kundalini Reiki, ievēros, ka enerģija, ar kuru jūs strādājat, strauji palielinās. Ikvienā ir Kundalini enerģija, tikai jāaktivizē tās avots, lai izmantotu šo enerģiju. Kad Kundalini enerģija ir pamodusies, jūs to uzreiz pamanīsit. Šai enerģijai ir tieša pozitīva ietekme uz jūsu ķermeni un prātu. Kundalini enerģija ļauj dziedināt sevi un citus. Tomēr jāapzinās, ka tā ir ļoti spēcīga enerģija,

kas tieši ietekmē jūsu ķermeni un prātu, tiklīdz enerģija ir aktivizēta. Pielietojot šo metodi, klienti gandrīz acumirklī jūt izmaiņas, parasti saka, ka kļūst radošāki, spēj labāk koncentrēties, uzlabojas pašpārliecinātība, vairāk izjutīsi empātiju pret līdzcilvēkiem, kļūst skaidrāki mērķi un vēlmes, sāk pieņemt apkārt notiekošo, protams, uzlabojas veselība un bieži tiek pieminēts labāks miegs. Īsāk sakot, Kundalini nodrošina, ka jūsu pašattīstība sāk darboties. Turklāt tie, kuriem jau ir bijusi pieredze ar Reiki vai roku uzlikšanu, piedzīvos, ka enerģijas plūsmas, ar kurām tiek strādāts, ir daudzkārt jaudīgākas un efektīvākas.

Kā apgūt Kundalini Reiki metodi?

Kundalini Reiki metode ir ļoti universālāka, šī metode ir vieglāka un mazāk dinamiska, tāpēc arī populāra dziedniecībā, protams, arī efektivitāte to nosaka.

Kundalini enerģija stimulē pašattīstību, tā ir mērķēta uz to, kas ir liels plus, bet tiem, kas to ir nolēmuši apgūt, arī tādiem jābūt. Ikviens spēj pilnībā vai daļēji aktivizēt šo enerģijas kanālu, cik daudz tā plūdīs, atkarīgs no apņēmības un zināšanām kā to veicināt un virzīt. Taču ar šīs enerģijas aktivizēšanos process neapstājas, jums jāturpina sevi attīstīt. Strādājot ar Kundalini enerģiju sev vai citiem, šī enerģija palīdzēs jums garīgi augt.

Šo dziedniecības un pašizaugsmes metodi var apgūt jebkurš, pieteikties apmācībai pie Līgas Brencsones:  Spied šeit