Rūnas un amuleti


Ir daudz teoriju un pieņēmumu par Rūnu izcelsmi. Vispopulārākais apgalvojums, ka Rūnas ir senāko cilvēku rakstības veids. Taču senie cilvēki Rūnas izmantoja ne tikai rakstībai, bet arī kā līdzeklis savas dzīves uzlabošanai: veselības aizsardzībai, labklājības uzlabošanai, stipras ģimenes izveidošanai, harmonijas iegūšanai ar apkārtējo pasauli.

No seniem laikiem pastāvēja uzskats, ka šiem simboliem piemīt mistiskas īpašības. Tāpēc tos pielietoja ne tikai rakstībai, bet arī dažādu amuletu un talismanu izgatavošanai, zīlēšanai un maģiskiem rituāliem.

Tātad... Rūnu simboli sastāv no alfabēta, kur katram burtam ir sava noteikta nozīme un loma. Šajā gadījumā tie kalpo kā mistisks instruments iekšējās un ārējās pasaules izzināšanai.

Rūnas spēj cilvēkam norādīt pareizo ceļu, palīdz sasniegt vēlamos mērķus un izprast sevi. Ar Rūnu palīdzību var atvērt pagātnes, tagadnes un nākotnes noslēpumu priekškaru, saņemt atbildes uz svarīgiem jautājumiem, kā arī izveidot negatīvās iedarbības aizsargu. Rūnas dod padomu mums kā rīkoties dažādās grūtās situācijās. Rūnās slēpjas milzīga enerģija, kura spēj iedarboties uz cilvēkiem un notikumiem. Tāpēc tos izmanto arī kā talismanus un amuletus.

Kā talismani Rūnas var dot tās īpašības un enerģētisko lādiņu, kurš mums pietrūka. Rūnu pielietošana dod mums iespēju padziļināt dzīves izpratni, paplašināt savu uztveri.

Pats galvenais – ar Rūnām nedrīkst spēlēties. Pret tām ir jāattiecas ar cieņu. Rūnu pielietošana nes sev līdz milzīgu enerģiju, kura pie nepareizas pielietošanas var iedarboties kā iznīcinātājs.

Vienmēr jāatceras, ka Rūnas nav kalpi, kas gatavi ir pildīt jebkuru vēlēšanos. Viņi ir draugi un palīgi. Rūnu uzdevums nav veidot mūsu dzīvi bagātu un mūs pašus laimīgus. Rūnu pareģojumi nepasaka, kas notiks, bet norāda ceļu un iespējamās sekas, ja dosimies noteiktā virzienā. Mainot skatījumu un analizējot attieksmi pret notiekošo, cilvēks spēj pats ietekmēt notikumu gaitu un virzīt to sev vēlamā virzienā.

Rūnu maģijas spēkus drīkst izmantot tikai labos un godīgos nolūkos.

Rūnu maģija

  Apvienojot maģisko Rūnu formulu ar metafizisko spēku, mēs iedarbinām kāda konkrēta Jums nepieciešamā notikuma norisi. Aktivizēti vairāku rūnu savienojumi kalpo kā amuleti, kas spēj piesaukt veiksmi, palīdz atgūt, saglabāt un nostiprināt veselību, palīdz pārvarēt, novērt vai izmainīt sarežģītas situācijas, harmoniski sakārtot savstarpējās attiecības...
 Uz svecēm izvietotās rūnu formulas un salikumi veido enerģētisko saiti ar ieliktu kodu konkrēta mērķa sasniegšanai, lai ietekmētu ārējos faktorus un virzību. Ar sveces palīdzību veidojas enerģijas plūsma – no telpas tiek savākta un sadedzināta negatīvā enerģija un uz sveces uzliktās rūnas spēcina uzliktās formulas.   

Katra rūnu svece ir individuāla, jo formulas un salikumi tiek sastādīti pēc pasūtītāja individuālajiem datiem un tā brīža nodomiem. 

Sīkāk par sveces krāsām, Rūnu salikumiem, iespēju pasūtīt un cenām varat uzzināt sazinoties ar mani Spied šeit


Glāzes

Uz glāzēm tiek attēloti maģiskie rūnu simboli, kuri enerģētiski uzlādē glāzē ielieto šķidrumu pārvēršot par brīnumlīdzekli, kurš attiecīgi pilda savas funkcijas:

 Naudas un bagātības piesaistīšanai glāze tiek izgatavota pēc pasūtījuma tieši Jums. Iegādājoties un sākot lietot naudas un bagātības glāzi, Jums rodas iespējas papildus gūt ienākumus ierastajiem - laimesti loterijās u.c. negaidīti ienākumi. Šķidrumam jāļauj nostāvēties vismaz piecas minūtes, tad izdzer. No šīs glāzes dzer jebkādu šķidrumu ( ūdeni, sulu, šampanieti). Glāzi lieto regulāri, vai pēc vajadzības.
 Mīlestības glāze tiek izgatavota pēc pasūtījuma tieši Jums. Iegādājoties un sākot lietot mīlestības glāzi, Jums nostiprinās esošās attiecības, brīvajiem -  izveidojas jaunas attiecības, kuras ir noturīgas, harmoniskas, romantiskas un mīlestības pilnas. No šīs glāzes dzer sarkanvīnu un jebkuru citu šķidrumu sarkanā krāsā. Šķidrumam jāļauj nostāvēties vismaz piecas minūtes, tad izdzer. Glāzi lieto regulāri, vai pēc vajadzības.
  Veselības krūze tiek izgatavota pēc pasūtījuma tieši Jums. Iegādājoties un sākot lietot veselības krūzi, Jums uzlabojas veselība, izveidojas imunitāte pret slimībām. No šīs krūzes dzer dažādas tējas, ūdeni. Šķidrumam jāļauj nostāvēties vismaz piecas minūtes, tad izdzer. Glāzi lieto  regulāri, vai pēc vajadzības.

Amuleti


  
 Transporta līdzekļu aizsardzībai un
paša aizsardzībai ceļā
 Īpašuma aizsardzībai. Pasargās
īpašumus no zādzībām, u.c.
 Nēsā makā, lai vairotos ieņēmumi.
Labklājības piesaistīšanai.

Jums ir brīnišķīga iespēja pasūtīt un iegādāties šos un arī citus dažādus amuletus, glāzes un krūzes ar Rūnu simboliem. Tāpat varat iegādāties arī sveces ar aktivizētiem rūnu simboliem, kuru formulas ir sastādītas tieši Tavām vajadzībām.

Atsevišķus paraudziņus ieskatam varat aplūkot Spied šeit