Reiki distancētā dziedināšana

Šī iespēja, strādāt attālināti, ir vēl viens Reiki dziedināšanas metodes bonuss, bet nezinātājiem tas mēdz radīt bažas. Patiesi, ar šo metodi, var darboties attālināti, jo enerģija ar ko strādāju, nenāk no manis, tā ir jūsos, es to tikai aktivizēju un virzu. Darbojoties attālināti, efekts būs tik pat veiksmīgs, kā tad, ja mēs atrastos blakus, bet atkal jau jāatgādina, ka tas nebūt nav atkarīgs no manis, jo jūs paši esiet noteicēji, cik daudz ļausieties un atbrīvosieties. Attālumam nav nemazākās nozīmes, jo šis spēks ir jūsos un visapkārt jums.

Kā notiek distancētie Reiki seansi?

Svarīgi ir sagatavoties šim seansam.  Pirmkārt vienojamies par seansa norises laiku, nodrošinot vidi, kurā jūs neviens neiztraucēs un sagatavot sevi garīgi, atbrīvojoties un ļaujoties.

Fonā variet uzlikt mierīgu, sev patīkamu, pieklusinātu mūziku. Pirms seansa jāiekārtojas ērti, vislabāk būtu gulēt uz muguras, bet svarīgi, lai ne kājas, ne rokas netiktu sakrustotas, tā neļaujot brīvi plūst enerģijai. Tad jums tiek dots brītiņš, lai nomierinātos, atpūstos un uzsāktu vienmērīgi elpot, jo tas arī palīdz enerģijas plūsmai. Aizveriet acis un ieklausieties savā ķermenī, tas ir pavisam vienkārši – domās dažas minūtes pievērsieties katrai sava ķermeņa daļai , ieklausieties savās izjūtās. Tad iedomājieties, ka es atrodos jums blakus un lūdziet uzsākt seansu, nekādu īpašu frāžu, ar saviem vārdiem dodiet atļauju sākt seansu un ar to brīdi tas sāksies.

Drīz vien jūs sajutīsiet enerģijas plūsmu, ļaujieties tai un jaunajām izjūtām, esiet pozitīvi pret sevi un notiekošo, domājiet labas domas, bet tikmēr es atbrīvošu ceļu, lai enerģija var brīvi plūst un darboties.

Ko jūt seansa laikā?

Pirms pirmajiem distancētajiem seansiem  klienti bieži uztraucās, kā es zināšu vai seanss patiesi notiek, kas man jājūt un tas ir pilnīgi normāli, bet tikai ļaujoties jūs patiesi to spēsiet sajust.

Tas tomēr ir individuāli, jo katram jau arī ir savas lietas ko risināt, domas ko domāt un tā spēja ļauties šim brīnumainajam procesam pirmās reizes katram tomēr ir atšķirīgas, bet jau ilgstoši strādājot, esmu novērojusi kopīgo.

Katrs seanss ir atšķirīgs, jo enerģijas plūsmas katru reizi atšķiras un rada dažādas izjūtas. Bieži klientiem liekas, ka kāds viņiem pieskarās, it kā justu rokas vai pārskrienu, skudriņas un jūt siltumu plūstam pa ķermeni. Citreiz šīs sajūtas pārņem vien īsu mirkli, bet citreiz jūtamas visu seansa laiku un pat pēc tā. Nebrīnieties un galvenais neuztraucieties, ja seansa laikā aizmigsiet, tas ir pilnīgi normāli un jūs Reiki enerģiju saņemsiet miega stāvoklī.

Ļaujieties un piesakieties Reiki distancētajam seansam!   Spied šeit