Kas ir Reiki?

Reiki pirmsākumi atrodami simtiem gadu tālā vēsturē, tas nav nekas svešs vai jaunizdomāts, šī dziedināšanas principa pamatā ir darbs ar enerģijām, kas ir mūsos un visapkārt mums. Visums ir piepildīts ar šo enerģiju un tā pat kā visums, arī šī enerģija ir bezgalīga. 

Ar Reiki palīdzību jūs visu pirms variet palīdzēt sev:

  • Mazināt stresu
  • Iemīlēt sevi
  • Iemācīties dzīvot harmonijā ar sevi un dabu
  • Sakārtot savu prātu un ķermeni vienlaicīgi

Reiki ir dabisks veids kā stimulēt dzīvības enerģijas plūsmu caur mūsu ķermeni un to ir iespējams paveikt katram pašam ar savām plaukstām.  Rokas mums ir enerģijas akumulatori, tik vien kā jāiemācās tās pareizi lietot. Reiki enerģija ir universāls dzīvības spēks, kas nepieciešams ikvienai dzīvai būtnei uz Zemes, lai tā normāli darbotos, dzīvotu un augtu. Tā deficīts ir iemesls ciešanām – gan fiziskām, gan garīgām.

Reiki terapijas laikā notiek plaša pozitīvās beznosacījumu enerģijas plūsma, kas strādā jau visos līmeņos un labo ne tikai sekas, bet meklē un risina jau problēmu cēloņus. Ar terapijas palīdzību var sakārtot savu fizisko veselību pēc smagām slimībām, operācijām, zāļu kursiem vai starojumiem. Tā darbosies arī garīgā līmenī, kas bieži vien ir daudz smagās darbs, bet tieši tā ir iespējams atrast, gan slimību, gan citu problēmu cēloņus un tos novērst, lai tie nekad neatgrieztos.

Ar Reiki un apņēmību strādāt jebkurš var saprast un atrisināt sarežģītas dzīves situācijas, sakārtot smagas attiecības, cīnīties ar atkarībām un galvenais sasniegt savus lolotos sapņus. Reiki atklāj cilvēka potenciālu, sasniedzot zemapziņas spēkus un atklājot slēptos talantus. Reiki praktizēšanā ikdienā sniedz katram iespēju kļūt par sava likteņa radītāju un sasniegt aizvien jaunus mērķus dažādās dzīves jomās.

Kopā ar Reiki mūsu dzīvē ienāk vairāk vitalitātes, izpratne, mīlestības pret sevi un visu dzīvo.