Reiki metodes


Kāpēc izvēlēties Reiki?


Šo metodi, kā dziedināt sevi un citus ar Reiki enerģiju, var iemācīties jebkurš. Kā jau bieži pieminu, un tie, kas būs interesējušies par Reiki, tā ir visaptveroša enerģija, kas ir Visumā un mūsos, tas nav nekas jauns, tā ir mūsos kopš dzimšanas un jebkurš var iemācīties vadīt to uz sev vēlamu rezultātu. Lai šo metodi apgūtu nav nepieciešamas specifiskas priekšzināšanas, nav noteiktu dzīves apstākļu vai veselības ierobežojumu, tāpat nav vajadzīgs īpašs talants vai noteikts izglītības līmenis, bet svarīga ir vēlme apzināties šo enerģiju. Vienīgais priekšnoteikums, ko es varētu minēt, ir jābūt patiesai vēlmei to gribēt!

Ja jūsos mīt šī patiesā un skaidrā vēlme apgūt šo metodi, tad jums paveras jaunas iespējas, kā sevi dziedināt fiziski un mentāli, būdami veseli un harmonijā ar sevi, jūs spēsiet panākt visu ko esat vēlējušies.  Tā pat kā nav ierobežojumi šo metodi mācīties, tā arī jūs ar to varēsiet darboties jebkurā savas dzīves jomā un situācijā, palīdzot sev vai citiem. Tikai mūsu problēma bieži ir tas, ka mēs rezultātu esam iedomājušies savādāku, kāds tas ir un tad iezogas šaubas vai šīs metodes darbojas, bet Reiki vienmēr darbojas jūsu labā, pat ja jums tas šķiet nepareizi. Strādājot ar Reiki enerģiju jūs saņemsiet tieši to, kas nepieciešams jūsu patiesajam “Es” un tā ir iespēja ieklausīties savā dvēseles balsī, ko tai patiesi vajag.

Reiki ir universāla mīlestības enerģija, kas pārvar jebkurus aizspriedumus, tā darbojas pavisam citā līmenī, ko mēs nemaz nevaram aptvert, bet rezultāts ir redzams vienmēr.

Lai patiesi sajustu šo Visuma enerģiju un mīlestību, tā ir jāsajūt pašiem, ļaujieties brīvībai – uz Reiki seansu pieteikties var šeit!

Svarīgi zināt!
Reiki dziedinošais spēks nāk no Visuma, apkārt esošās dabas un mūsu ķermenis – rokas ir starpnieks šai spēcīgajai enerģijai. Strādājot ar Reiki, tas nekad nenodarīs pāri un nekaitēs dziedniekam vai dziedināmajam, Reiki neaktivizējas, ja kādam no iesaistītajiem ir sliktas domas vai nodomi. Šī enerģija tikai sniedz, tā nevienam nekad neko neatņem. Bet lai ar to varētu strādāt un būtu skaidri jūtami rezultāti, nepieciešams skaidrs prāts un atvērta sirds.


Kā tā darbojas?

Šī metode nav nekāds jaunums un arī nav vienīgais dziedināšanas veids, kura pamatā ir roku uzlikšana un izmantošana, lai virzītu enerģijas nepieciešamajā virzienā. Šādas zināšanas un prakse pasaulē jau izsenis ir zināmas un tiek pielietotas.

Reiki enerģija palīdz ķermeni un garu noskaņot harmoniski augstākām vibrācijām, lai virzot Visuma enerģiju varētu dziedēt dažādas slimības vai rast risinājumu problēmām. Mūsu problēmas, gan fiziskas, gan garīgas bieži rada haoss un neskaidrība mūsu iekšējā pasaulē, tad nu ar Reiki enerģiju šīs lietas iespējams sakārtot, lai cilvēks spētu virzīties uz priekšu nevis stagnēt savās problēmās.

Reiki dziedināšanas metode lieliski darbojas kā papildus terapijas veids dažādu slimību ārstēšanai, bieži tiek pielietota tieši pēc ķīmijterapijām vai starošanām, lai atjaunotu spēkus, bet kā jau minēts iepriekš, šai metodei nav ierobežojumu.

Reiki metodes praktiskā pielietošana

Neskatoties uz to, ka Reiki pastāv jau sen, Latvijā šo metodi sāka pielietot salīdzinoši nesen, bet tā strauji ir kļuvusi ļoti atzīta un plaši pieejama. Tas iespējams ir tāpēc, ka tā ir visaptveroša, teiktu pat dziļa un spēcīga, bet ļoti saprotoša dziedināšanas metode.

Dziedinot ar Reiki metodi, cilvēks tiek ietekmēts ar visuma enerģijas palīdzību. Šī dziedināšanas metode palīdz atbrīvoties no fobijām, noņem arī dažādus blokus, kas neļauj plūst šai enerģijai un bremzē cilvēku tā attīstībā. Klienti tiek atbrīvoti no negatīvās enerģijas, kā rezultātā jau zemapziņas līmenī tiek mazinātas nevēlamas emocijas un spriedze. Atbrīvojoties no liekā un sakārtojot sevi, mēs nokļūstam līdzsvarā ar Visumu, tad arī sāk realizēties sapņi, pazūd slimības, atrisinās problēmas un dzīve sāk ritēt ar jaunu sparu!

Kad drīkst vai nedrīkst pielietot Reiki metodes?

Vienmēr un visur atgādinu, ka Reiki enerģija ir visaptveroša, tāpēc arī tās pielietošanas iespējām gandrīz nav robežu. Vienīgais, kas spēj ierobežot Reiki enerģiju esam mēs paši – cilvēki, patiesi tai neticot un liekot aizspriedumu blokus, kas neļauj tai brīvi plūst un piepildīt mūs.


Reiki vienmēr darbosies mūsu labā, bet mums tam ir jāļaujas, ja pat rezultāts mums pašiem liekas nepareizs, šī enerģija zina, kas mums ir nepieciešams, bet mēs bieži nespējam ieklausīties sevī.

Reiki dziedināšanas metodi var lietot visi un vienmēr, ja vien paši par to nešaubās! Šī ir šīs metodes galvenā priekšrocība.