Cilvēka enerģētiskā struktūra – Čakras

(meistarklase tiem, kuri ir saņēmuši Reiki 1.līmeņa iniciāciju)

Šī meistarklase ir paredzēta tiem, kam ir priekšzināšanas, apgūts pirmais Reiki līmenis un saņemta iniciācija. Neatkarīgi no tā, pie kura meistara šī iniciācija saņemta, gaidīti visi, kas ir gatavi un vēlas šo metodi apgūt.

Cilvēks un tā ķermenis ir unikāls, tā pat kā viss mums apkārt esošais. Mēs esam veidoti tā, lai darbotos kopā ar dabu un kosmosu, bet cilvēku dzīves veids aizvien attālinās no dabas un mēs domājam, ka paši spējam vadīt savas dzīves, bet rodoties problēmām, vairs nesaprotam, kāpēc tā notiek.

Tieši čakras ir tie kanāli, pa kuriem mūsu ķermenī ieplūst enerģija. Čakras nav fiziski redzamas, bet ir skaidri zināmas to atrašanās vietas, kas sniedz mums iespēju saņemt un pārraidīt enerģiju starp zemi un kosmosu.

Septiņas čakras, sauktas par lotosiem tiek atainotas kā virpulis, caur kuru ieplūst enerģija cilvēka ķermenī. Šajā meistarklasē jūs apgūsiet visu par tām un kā darboties, lai tās aktivizētu, bet nedaudz pieminēšu katru no tām un apskatīsim problēmas, kas rodas, ja kāda no čakrām tiek bloķēta.

1. Pamata - saknes čakra ir kā centrs eksistences fiziskai enerģijai un vairo dzīvnieciskas tieksmes un izdzīvošanas spēju, tā veicina tieksmi vairoties. Saknes čakra atbild par kāju, pēdu, skeleta un resnās zarnas darbību.

2. Krustu jeb sakrālā čakra atbild par baudu un labsajūtu, kontrolē reproduktīvo sistēmu, asinsriti un arī urīnpūsli. Aizsprostota sakrālā čakra rada aizkaitināmību, kā arī dažādas slimības, kas rodas no fiziskas pārmērības.

3. Saules pinuma čakra pārvalda cilvēka gribu, neatkarību un pat spēku. Problēmas, kas saistītas ar zarnu traktu, aknām, liesu, kuņģi, tievo zarnu un vielmaiņu, nepārvaramas apsēstības var liecināt par Saules pinuma čakras nosprostojumu.

4. Sirds čakra ir prāta, ķermeņa un dvēseles līdzsvars un valda pār jūtām kā arī mīlestību. Depresijas skaidri liecina par šīs čakras nosprostojumu.

5. Rīkles čakra valda ne tikai pār kaklu un runas orgāniem, bet arī pār pleciem un ausu kanāliem. Rīkles čakra saistās ar idejām, saziņu, domām un pat emocijām. Nosprostota Rīkles čakra izraisa apjukumu, no kā izriet daudz citu problēmu mūsu ikdienā.

6. Trešās acs jeb pieres čakra kontrolē garīgās funkcijas, harmoniju, pareģojošas spējas un sapņus, valda pār smadzenēm, ausīm un acīm. Pieres čakras nosprostojuma dēļ var būt miega traucējumi.

7. Vainaga čakra atbild par ķermeni, smadzenēm un arī cilvēka psihi, ar tās palīdzību persona tiek savienota ar dievišķo. Nosprostojumi Vainaga čakrās atspoguļojas kā nespēja atslēgties no ārpasaules, bet tas savukārt ietekmē mūsu iekšējo pasauli.

Plašāk visu par čakrām un to darbību jūs uzzināsiet meistarklasē, pieteikties variet šeit.

Pēc meistarklases veiksmīgas noslēgšanas tiks izsniegts apliecinājums par iegūtajām zināšanām un prasmēm.