Reiki dziedināšana ar elpu

(meistarklase tiem, kuri ir saņēmuši Reiki 2.līmeņa iniciāciju)

Šī meistarklase ir paredzēta tikai tiem, kam ir priekšzināšanas, apgūts jau otrais Reiki līmenis un saņemta iniciācija. Neatkarīgi no tā, pie kura meistara šī iniciācija saņemta, gaidīti visi, kas ir gatavi un vēlas šo metodi apgūt.

Reiki palīdzība ir neierobežota un Reiki enerģija ir pozitīva beznosacījumu mīlestības enerģijas plūsma, neatkarīgi no tā kā to vada.

Ļaudamies Reiki enerģijas plūsmai, Reiki dziednieki, īpaši, ja viņš praktizē savas iemaņas, intuitīvi jūt, kad kādam ir jāpalīdz un kur ir jāvirza enerģija, lai palīdzētu risināt problēmu, protams, tas var notikt tikai saskaņojot abām pusēm darbības.

Šī tehnika ir kā papildzināšanas un labi noder situācijās, kad nav iespējas vai rodas apgrūtinājumi strādāt ar rokām, var izmantot arī distancēti. Lieliskas iemaņas, lai strādātu ārkārtas jautājumos, piemēram, sarunā ar klientu ir jūtams, ka klientam palīdzība ir nepieciešama tūlīt, tad šī tehnika būs īstais risinājums.

Tāpat to var praktizēt darbā ar bērniem, jo tie bieži nevar nogulēt vai nosēdēt mierīgi visu seansu, tad šī metode viņiem būs daudz pieņemamāka.

Reiki enerģija ir bezgalīga, tā pat arī Reiki meistara iespējas un visas jaunās zināšanas sniedz aizvien plašākus apvāršņus.

Pieteikties meistarklasei variet šeit.

Pēc meistarklases veiksmīgas noslēgšanas tiks izsniegts apliecinājums par iegūtajām zināšanām un prasmēm..