Tehnika - Reiki dziedināšana ar skatienu

(meistarklase tiem, kuri ir saņēmuši Reiki 2.līmeņa iniciāciju)

Šī meistarklase ir paredzēta tikai tiem, kam ir priekšzināšanas, apgūts jau otrais Reiki līmenis un saņemta iniciācija. Neatkarīgi no tā, pie kura meistara šī iniciācija saņemta, gaidīti visi, kas ir gatavi un vēlas šo metodi apgūt.

Reiki palīdzība ir neierobežota un Reiki enerģija ir pozitīva beznosacījumu mīlestības enerģijas plūsma, neatkarīgi no tā kā to vada. Ļaudamies Reiki enerģijas plūsmai, Reiki dziednieki, īpaši, ja viņš praktizē savas iemaņas, intuitīvi jūt, kad kādam ir jāpalīdz un kur ir jāvirza enerģija, lai palīdzētu risināt problēmu, protams, tas var notikt tikai saskaņojot abām pusēm darbības.

Ik viens ir dzirdējis izteicienu un daudzi aizsargājas no ļaunas acs, jo mūsos mīt spēks, kas var ietekmēt citus, apgūstot mākslu strādāt ar Reiki enerģiju, mums katram ir iespēja apzināti virzīt šo mīlestības enerģiju pozitīvā gultnē. Reiki darbojas saskaņā ar dabu un visumu, tāpēc tā vienmēr būs vērsta uz izaugsmi, labsajūtu, mīlestību un tikai labo, pretējā virzienā to nav iespējams raidīt.

Kad ir apgūtas šīs prasmes, ir ļoti daudz tehnikas kā strādāt ar Reiki enerģiju un viena no ļoti efektīvām un noderīgām tehnikām ir dziedināšana ar skatienu. Ar acu skatienu var iemācīties darboties tik pat efektīvi kā ar rokām un dziedēt tikai skatoties. Apgūstot šo tehniku, ir iespējams veikt pilnu Reiki seansu ikvienam, jebkurai ķermeņa vietai.

Reiki enerģija ir bezgalīga, tā pat arī Reiki meistara iespējas un visas jaunās zināšanas sniedz aizvien plašākus apvāršņus.

Pieteikties meistarklasei variet šeit.

Pēc meistarklases veiksmīgas noslēgšanas tiks izsniegts apliecinājums par iegūtajām zināšanām un prasmēm.