Kā mums Reiki var palīdzēt?

Mēs visi esam devušies pie ārstiem, un vienmēr viens no pirmajiem jautājumiem būs par to, kādas ir sūdzības, jo speciālists vēlas izārstēt konkrēto problēmu. Lūk šeit ir lielākā atšķirība starp Reiki un tradicionālo medicīnu, Reiki meistars vienmēr ar jums aprunāsies, ne tikai painteresēsies par radušos problēmu un tā pat darbojas Reiki terapija. Terapijas laikā meistars strādās ar aktuālo problēmu, bet enerģijas darbojas visos līmeņos, lai novērstu problēmu un atrastu tās cēloni, likvidējot to.

Reiki metode ļauj strādāt ar visām problēmām, kas skar cilvēku, jautājumi var būt saistīti ar:

  • Fizisko veselību
  • Mentālo veselību
  • Savstarpējām attiecībām
  • Atkarībām
  • Mīlestību
  • Pēctecību
  • Jebkuru jūsu problēmu vai jautājumu var atrisināt

Reiki enerģija ir visaptveroša, tai nav robežu, ierobežojumu vai šķēršļu, lai risinātu jebkuru problēmu. Jūs variet arī ārstēties ar tradicionālo medicīnu un papildus veikt Reiki, tādējādi līdzsvarojot uzņemto medikamentu iedarbību, lai gan ļoti bieži cilvēki griežas pie Reiki meistara, jo vairs nevar atrisināt problēmas ar ierastajām  metodēm. Bet jo vairāk konkrētā slimība vai jautājums būs ielaists, jo ilgāks būs dziedināšanas laiks, lai gan katra cilvēka apņēmība ir nozīmīgs elements atlabšanā vai ātrāka risinājuma atrašanā.

Reiki pamatprincips ir līdzsvarot mūsu ķermeņa enerģiju, jo tieši šis disbalanss rada mūsos jebkuras problēmas, gan garīgi, gan fiziski. Sakārtojot mūs iekšējo pasauli, sakārtojas un atrisinās problēmas, mūsu dzīvēs atjaunojas harmonija, kas neļauj rasties jaunām problēmām, sniedzot jaunas iespējas. Dzīvojot nepārtrauktā iekšējā haosā, cilvēkiem aizmirstās savi sapņi, dzīves mērķi un ilgas, jo acu priekšā ir vienas vienīgas problēmas un šādi dzīvojot nekas nevar palikt labāk.  Reiki atjauno cilvēka dabisko stāvokli, kad mums ir enerģija, jauda un vēlme darboties, attīstīties un iet savu dzīves ceļu uz priekšu.