Čakru attīrīšana un harmonizēšana ar kristāliem

  Čakra ir enerģijas lauks, un ikvienu cilvēcisku būtni ietekmē tā negatīvo un pozitīvo vibrāciju plūsma. Cilvēkam ir septiņas galvenās čakras, un katra atrodas citā ķermeņa punktā. Ja tavas čakras darbojas pareizi, tu jūties labi un tevī kūsā enerģija. Kad esi noguris, pārlieku emocionāls, radoši iztukšots vai dusmīgs bez iemesla, kādai no tavām čakrām trūkst pozitīvās enerģijas.

Kristāliem piemīt dziedinošs spēks, kas var palīdzēt līdzsvarot čakras. Desmit  līdz divdesmit piecas minūtes turot šos īpaši sagatavotos  kristālus ķermeņa vietā, kur atrodas neveselā čakra, iespējams uzlabot slikto enerģiju un vainu novēršanu.

Reiki enerģētiski dziedinošais seanss

Reiki dziedināšana ir enerģijas līdzsvarošana. Dziedināšanas seansa laikā Reiki universālās enerģijas ietekme nerodas  ar apzinātu domu palīdzību. Absolūti nav nepieciešams virzīt enerģijas plūsmu ar mentāliem centieniem vai regulēt ar domām. Pietiek tikai atrast vietu uz pacienta ķermeņa, kur nepieciešama enerģija, un enerģija uz šo vietu tiks novirzīta. Ja cilvēkam nepietiek enerģijas, tad tā tiek papildināta. Ja ir pietiekami daudz enerģijas, tad tā tiek vienmērīgi sadalīta visā ķermenī. Cilvēka ķermenis šajā posmā var uzņemt tikai tam nepieciešamo enerģijas daudzumu, kas tam nepieciešama noteiktajā etapā.


Reiki distansētais seanss

Šī dziedināšanas metode darbojas efektīvi neatkarīgi no tā, cik tālu esat no manis. Kas Jums jādara, lai saņemtu distancēto Reiki seansu? Pirms Reiki seansa uzsākšanas apsēdieties pēc iespējas ērtāk. Vislabāk ir atrasties guļus stāvoklī, guļot uz muguras, rokas un kājas nedrīkst sakrustot, mēģiniet nomierināties, atpūsties un elpot vienmērīgi. Pārliecinieties, ka nekas jūs netraucē, varat ieslēgt klusu mierīgu mūziku. Aizveriet acis un ieklausieties savā ķermenī. Dažas minūtes vienkārši domās pievērsieties savām kājām, rokām, galvu, ķermenim, ieklausieties savās izjūtās. Iedomājieties mani it kā es atrastos jums līdzās un lūdziet seansu ar saviem vārdiem. Seanss sāksies nekavējoties. Pēc neilga laika jūs sajutīsit enerģijas plūsmu. Vienkārši pieņem seansu un izbaudi notiekošās izmaiņas. Esi pozitīvs pret sevi, domā labas lietas.


  Mugurkaula enerģētiskā dziedināšana

  Mugurkaula harmonisko enerģijas plūsmu aktivizēšana ķermenī palīdz efektīvi atbrīvoties no diska trūces un protrūzijas, enerģētiskajiem blokiem, kas rada diskomfortu un sāpes, noņem sasprindzinājumu, veicina stājas uzlabošanos. Labvēlīga ietekme ne tikai uz muguras, bet arī uz vispārējo ķermeņa veselības stāvokli.

  ANTI-MIGRĒNAS masāža

  Anti- migrēnas masāža. Unikāla terapijas metode, kas palīdz tikt galā ar migrēnas un galvas sāpēm, reiboņiem, insulta sekām, kā arī sāpēm mugurkaula kakla daļā. Pozitīvas izmaiņas sākas jau pēc pirmā seansa.


  Sniedzu konsultācijas un palīdzu rast atbildes ar Rūnām

  Rūnas  ir Dieva alfabēts. Mēs nevaram Dievam uzdot jautājumu, bet to varam darīt ar Rūnām un  vienmēr saņemt precīzu atbildi. Es tās esmu apguvusi ne tikai teorētiski, bet arī izdzīvojusi katru no tām garīgā, enerģētiskā un emocionālā līmenī, tāpēc spēju Rūnas skaidrot. Veidoju arī dažādus veiksmes talismanus, katram individuāli, atkarībā no vajadzības. Klientam piemeklējam atbilstošāko un efektīvāko risinājumu, atkarībā no paša cilvēka un problēmas lieluma.