P a k a l p o j u m i

                                                  Palutini savu ķermeni un garu ar masāžām!                                               

Piedāvāju dziedinošas un organisma atjaunojošas masāžas pēc Jūsu izvēles. Masāžas seansa laikā piedāvāju izbaudīt brīnišķīgo relaksāciju, kas liks Jums atvadīties no saspringuma, noguruma un stresa, kas harmonizēs Jūsu ķermeni un garu... Bet lai jūtami uzlabotos Jūsu veselības stāvoklis, vēlams regulāri apmeklēt vismaz piecus masāžas seansus.

Čakru attīrīšana un harmonizēšana ar kristāliem

  Čakra ir enerģijas lauks, un ikvienu cilvēcisku būtni ietekmē tā negatīvo un pozitīvo vibrāciju plūsma. Cilvēkam ir septiņas galvenās čakras, un katra atrodas citā ķermeņa punktā. Ja tavas čakras darbojas pareizi, tu jūties labi un tevī kūsā enerģija. Kad esi noguris, pārlieku emocionāls, radoši iztukšots vai dusmīgs bez iemesla, kādai no tavām čakrām trūkst pozitīvās enerģijas.

Kristāliem piemīt dziedinošs spēks, kas var palīdzēt līdzsvarot čakras. Desmit  līdz divdesmit piecas minūtes turot šos īpaši sagatavotos  kristālus ķermeņa vietā, kur atrodas neveselā čakra, iespējams uzlabot slikto enerģiju un vainu novērst.

Miostrukturālā sejas masāža-SEJAS FITNESS

Jaunums! Tagad Liri Massage piedāvā miostrukturālo sejas muskuļu masāžu jeb SEJAS FITNESU. Tas pēdējos gados iemantojis lielu popularitāti. Sejas muskulatūras vingrinājumi, pildīti regulāri, efektīvi aizkavē sejas novecošanu un ļauj ilgāk saglabāt jauneklīgu izskatu bez ķirurģiskas iejaukšanās. Šīs masāžas rezultātā nostiprinās sejas muskuļi, kas neļauj ādai noslīdēt, un uzlabojas asinsrite un vielmaiņa.

Reiki enerģētiski dziedinošais seanss, arī no attāluma

       Šī dziedināšanas metode ļoti efektīvi iedarbojas un palīdz sakārtot Jūsu emocionālās problēmas un domu pasauli,  uzveic fiziskas sāpes jau uzsākot pirmo seansu. Seansus atkārto pēc vajadzības katram cilvēkam individuāli. 

Sena dziedniecības sistēma, kas palīdz uzlabot veselību un nostiprināt to. Reiki terapija lieliski palīdz atveseļoties pēc operācijām, zāļu kūrēm, apstarošanām. Reiki atjauno organisma spēkus, stiprina imūnsistēmu, nervu sistēmu, uzlabo vielmaiņu, attīra organismu no sārņiem, toksīniem, sakārto cilvēka emocionālo un domu pasauli – samazina stresu, uzlabo darba spējas, miegu, dziedina pat senas emocionālas un fiziskas traumas.

Reiki seansa laikā tiek veikta organisma atjaunojoša un dziedinoša procedūra, kuru rezultātā klients atbrīvojas no:

  • migrēnas- galvassāpēm, kas ir nomocījušas pat vairāku gadu garumā
  • muguras sāpēm; kāju, roku tirpšanas
  • bezmiega
  • depresijas
  • emocionāla rakstura problēmām.

Jau pēc pirmās apmeklējuma reizes sajutīsiet, ka Jūsu veselības stāvoklis ir uzlabojies.Ja jums šķiet, ka ir izsīkusi enerģija, bezspēks, neveicas dažādās dzīves jomās-Reiki dziedinošais seanss ir tieši priekš Jums.

Dažādas masāžas

Klasiskā masāža palīdzēs jums vairot pozitīvas emocijas; noņems ikdienas stresa radīto spriedzi; veicinās asins cirkulāciju organismā; sekmēs organisma atjaunošanos; palīdzēs atbrīvoties no galvassāpēm; atslābināt savilktos plecus un stīvo muguru; parūpēsies par jūsu ādas skaistumu un labsajūtu. 

Relaksējošā masāža tiek pielietota vispārējai labsajūtai. Masāžas laikā masēts tiek viss ķermenis, atslābinot muskulatūru no saspringuma, uzlabojot asinsriti, stimulējot vielmaiņu un limfātisko sistēmu. Šāda masāža pozitīvi un nomierinoši iedarbojas uz nervu sistēmu, Ar tās palīdzību tiek sniegta pilnīga muskuļu relaksācija, veidojot harmonisku līdzsvaru starp ķermeni un garu.

Muguras masāžas seansa laikā tiek masēta visa mugura no kakla zonas līdz sēžas muskuļiem. Šāda masāža atbrīvo mugurkaulu no hroniska saspringuma; atjauno tā normālo stāvokli, izvada no mugurkaula rajona sāļus un toksīnus, kā arī stimulē limfas cirkulāciju. Masāža padara mugurkaulu lokanāku, nostiprina nervu saites un uzlabo stāju.

Kāju masāžas seansa laikā pamazām no kājām sāk pazust smagums, tajās pilnīgi jūtami sāk cirkulēt enerģija, uzlabojas vielmaiņa, limfas un asins cirkulācija, mazina negatīvo enerģiju. Šai masāžai ir liela un nozīmīga iedarbība Jūsu labsajūtai, kas saistīta ar kāju tūsku vai varikozi, mazina bezmiegu.

Veicot roku masāžu, seansa laikā tiek masēta viena vai abas rokas, tā atjaunojot un normalizējot kustības rokas locītavās, atbrīvojot rokas no sāpēm, mazinot roku tirpšanu, noņemot tūsku plaukstās. Ieteicama šāda masāža arī pēc lūzumiem vai citām roku traumām.

Taizemes pēdu masāža sniegs lielisku iespēju atpūsties, atslābināties un iegūt patiesu baudu. Uz pēdām atrodas punkti - visu orgānu projekcijas, kuras efektīvi iedarbojas uz visu organismu. Stimulējot reflektoros punktus pēdās, tiek uzlabota vielmaiņa, asinsrite un iekšējo orgānu darbība. Šāda masāža rada organismā harmonisku stāvokli un dzīvības spēku intensīvu pieplūdumu. Tiek panākta absolūta atslābināšanās un pārsteidzoša iekšējā komforta sajūta.

Galvas un plecu zonas masāža palīdz atbrīvoties no noguruma, galvassāpēm un depresijas. Šodien, kad lielā stresa dēļ saspringst kakla zonas muskuļi, nosprosto ķermeņa šķidruma brīvu plūsmu, tā traucējot limfai aiznest visu lieko no galvas un asinsritei piegādāt galvai barības vielas un skābekli. Šī masāža ļoti palīdzēs tiem, kas ilgstoši cieš no emocionāla un fiziska stresa; kam liela pārslodze darbā; sēdoša darba veicējiem.

Atsevišķas masāžas ir iespējams kombinēt – vienas masāžas laikā apvienot, piemēram, muguras + kāju masāža, kāju + roku masāža vai muguras + kāju +roku masāža. 

Mugurkaula enerģētiskā dziedināšana

Mugurkaula harmonisko enerģijas plūsmu aktivizēšana ķermenī palīdz efektīvi atbrīvoties no enerģētiskajiem blokiem, kas rada diskomfortu un sāpes, noņem sasprindzinājumu, veicina stājas uzlabošanos. Labvēlīga ietekme ne tikai uz muguras, bet arī uz vispārējo ķermeņa veselības stāvokli.

ANTI-MIGRĒNAS masāža

Anti- migrēnas masāža. Unikāla terapijas metode, kas palīdz tikt galā ar migrēnas un galvas sāpēm, reiboņiem, insulta sekām, kā arī sāpēm mugurkaula kakla daļā. Pozitīvas izmaiņas sākas jau pēc pirmā seansa.