Čakras un kristāli

(meistarklase tiem, kuri ir saņēmuši Reiki 2.līmeņa iniciāciju)

Šī meistarklase ir paredzēta tikai tiem, kam ir priekšzināšanas, apgūts jau otrais Reiki līmenis un saņemta iniciācija. Neatkarīgi no tā, pie kura meistara šī iniciācija saņemta, gaidīti visi, kas ir gatavi un vēlas šo metodi apgūt.

Plašāku informāciju par čakrām variet iegūt sadaļā “Meistarklases” un apakšsadaļā "Čakras”, kur ir arī iespēja pieteikties un apgūt pamat zināšanas par čakrām un to darbību.

Cilvēkam ir septiņas galvenās čakras, un katra atrodas citā ķermeņa punktā, kurš ir skaidri zināms, lai arī mēs to nespējam redzēt. Ja čakras darbojas pareizi, mēs jūtamies labi un mūsos plūst visuma enerģija, bet kad esam noguruši, nespējam valdīt emocijas vai jau rodas smagākas problēmas, visticamāk kāda no čakrām ir bloķēta.

Šajā meistarklasē jūs iegūsiet zināšanas par kristāliem un to kā tos pielietot, lai atjaunotu enerģijas plūsmu katrā no čakrām. Nedaudz pieminēšu katru no tām, lai jums būtu skaidrs par ko ir šī meistarklasē.

1. Pamata - saknes čakras aura ir sarkana, tāpēc jādarbojas ar sarkanajiem kristāliem - rubīns, granāts, magnetīts, sarkanais ahāts vai sarkanā jašma.

2. Krustu jeb sakrālās čakras aura ir oranža. Visi oranžie kristāli - koraļļi, sārtais kvarcs, sarkanais ahāts, citrīns un serdoliks - var palīdzēt līdzsvarot otro čakru.

3. Saules pinuma čakras aura ir dzeltena un dzelteno kristālu - dzintars, saules akmens, dzeltenais topāzs un jašma - iedarbība šo čakru līdzsvaros.

4. Sirds čakrai ir zaļa krāsa, tāpēc visi zaļie kristāli - smaragds, nefrīts, malahīts, turmalīns un avanturīns - ar to paveiks brīnumus.

5. Rīkles čakras aura ir zila, un zilie kristāli – tirkīzs, zilais kvarcs, azurīts, akvamarīns un lazurīts – palīdzēs stimulēt un līdzsvarot piekto čakru.

6. Trešās acs jeb pieres čakras krāsa ir zili violeta, tālab visi kristāli, kuriem piemīt šāds tonis - ametists, safīrs - var noderēt, lai atveseļotu šo čakru.

7. Vainaga čakra aura ir caurspīdīga jeb balta un violetas blāzmas ieskauta.

Dziedināšanai vislabākie kristāli ir dimants un caurspīdīgais kvarcs.

Plašāk visu par čakrām un kurus kristālus lietot katrai no tām, kā ar tiem darboties, to visu apgūsiet šajā meistarklasē un pieteikties variet šeit.

Pēc meistarklases veiksmīgas noslēgšanas tiks izsniegts apliecinājums par iegūtajām zināšanām un prasmēm.