Distancētā dziedināšana un tās iespējas

(meistarklase tiem, kuri ir saņēmuši Reiki 2.līmeņa iniciāciju)

Šī meistarklase ir paredzēta tikai tiem, kam ir priekšzināšanas, apgūts jau otrais Reiki līmenis un saņemta iniciācija. Neatkarīgi no tā, pie kura meistara šī iniciācija saņemta, gaidīti visi, kas ir gatavi un vēlas šo metodi apgūt.

No visa mums apkārt esošā, mēs redzam un apzināmies pavisam nedaudz, tā pat ir ar mūsu ķermeni, tas ir tikai mūsu fiziskais veidols, bet daudz svarīgāka un plašāka ir enerģija mūsos un visapkārt. Es dziedinu, strādāju un mācu saviem studentiem darboties ar šo enerģiju.'

Attālumam, vietai un laikam nav nozīmes, lai strādātu un sūtītu enerģiju, šajā gadījumā daudz svarīgāks ir nodoms un vēlme ļaut šim spēkam iedarboties.

Spēks, enerģija vai nu kā katrs to vēlas dēvēt ir savienots visumā ar visu, cilvēki tikai to bieži ir nobloķējuši, pat neapjaušot. Šī enerģija darbojas tikai pozitīvi, problēmas ir cilvēku rīcības sekas, ielūkojoties dabā, viss darbojas harmoniski un tā kā tam ir jānotiek, bez problēmām, tā arī būtu jārit cilvēka dzīvei. Universālā enerģija mums apkārt, sniedzas daudz tālāk par mūsu apjausmu.

Šajā meistarklasē katrs dalībnieks praktiski apgūs iemaņas kā šo enerģiju virzīt, neatkarīgi no tā, kas ir vai kur atrodas dziedināmais.

Šī dziedināšanas metode ne ar ko neatšķiras, ja klients atrastos blakus, jo mēs darbojamies ar enerģiju, nevis fizisko ķermeni un tas ir tik pat efektīvi. Es pat teiktu, ka distancētajai dziedināšanai ir vairāki pozitīvi aspekti:

    - Klients var atrasties jebkur, citā valstī, kaut citā kontinentā
    - Klients atrodas sev zināmā vidē
    - Daudz ērtāk vienoties par abpusēji izdevīgu laiku
    - Mazāk izmaksu un laika patēriņš
    - Ne uz vienu neattiecas nekādi ierobežojumi

Protams, pirms distancētā seansa ir jāuzzina konkrēta informācija, bet par seansa procedūru sīki un smalki uzzināsiet meistarklasē, pieteikties variet šeit.

Pēc meistarklases veiksmīgas noslēgšanas tiks izsniegts apliecinājums par iegūtajām zināšanām un prasmēm.